طیبی: به قطر آمدم تا مسافر روسیه شوم

[ad_1]

خبرگزاری فارس: مدافع فصل گذشته استقلال خوزستان در نشست معارفه خودش در باشگاه قطر عنوان کرد:ا میدوارم به همراه قطر تمام توانایی‌ام را به کار بگیرم و به بهترین شکل ممکن ظاهر شوم.

 باشگاه قطر امروز رسما نشست خبری معرفی محمد طیبی، مدافع فصل گذشته استقلال خوزستان را برگزار کرد که با قراردادی یک ساله و قابل تمدید به این باشگاه قطری رفته بود.

طیبی در نشست خبری گفت: من باشگاه قطر را خیلی خوب می‌شناسم و می‌دانم که باشگاه بزرگ و ریشه داری است و دارای تاریخ و سابقه است و ملقب به «الملک» است. من بسیار خوشحالم که جزئی از این تیم قدیمی شدم. امیدوارم به همراه قطر تمام توانایی‌ام را به کار بگیرم و به بهترین شکل ممکن ظاهر شوم.

وی افزود: باعث افتخارم است که من به عنوان اولین لژیونر این تیم در این فصل قرارداد امضا کردم و این اتفاق برای من مسئولیتم را بیشتر می‌کند و آن را نوعی چالش برای خودم می‌دانم. تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم مخصوصا اینکه تلاش می‌کنم تا به همراه تیم موفق شوم و همچنین تلاش خواهم کرد به همراه تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه شرکت کنم و برای موفقیت ایران تلاش کنم. در فصل پیش رو بهترین عملکرد را از خودم نشان می دهم تا تیم قطر را به جایگاهی که مستحقش است برسانم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *